Srdečně Vás zveme do malého českého zlatnictví. Naše rodinná firma vznikla v roce 1990 jako jedno z prvních českých zlatnictví v Praze. Po dvaadvaceti letech našeho obchodu a dílny v ulici Truhlářská 12 na Praze 1 jsme se v roce 2012 přestěhovali do nových prostor na ulici Vinohradskou číslo popisné 198.

Nabízíme kvalitní především české šperky, ze 14ti karátového zlata (585), bílého, žlutého,červeného v různých kombinacích. S polodrahokamy i brilianty. Ručně vyrobené šperky starou zlatnickou technikou, ale i moderní šperky.

Přijďte si vybrat ze široké nabídky: řetízků i ručních řetízků, prstenů, atypických prstenů, dětských náušniček, náušnic,zásnubních prstenů, snubních prstenů, náramků (také kotníčkových), přívěsků,znaků zvěrokruhu ale i speciálních pro sporty (tenis, golf, hokej...).Spon a jehel do kravat, pánských řetězů. Piercingových náušnic (v obec kovu i zlatě) atd.

VŠE MOŽNO PŘÍMO UPRAVIT NA MÍRU A DLE INDIVIDUÁLNÍHO POŽADAVKU KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA.

VYHOTOVENÍ ŠPERKŮ NA ZAKÁZKU dle Vaší i naší předlohy. Snubních prstenů, včetně rytin. Zásnubních prstenů (i s brilianty). Vyrývání monogramů, jmen ornamentů atd.

OPRAVY A ÚPRAVY BRILANTOVÝCH ŠPERKŮ

RYCHLOOPRAVY A OPRAVY ŠPERKŮ, letování řetízků, přidělávání oušek, výměny karabin, zvětšování a zmenšování prstýnků, vybrušování, fasování a dodávání kamenů, a jiné zlatnické práce. Převlékání korálů a perel.

JEDNODUŽŠÍ OPRAVY I NA POČKÁNÍ

PRO FIRMY I JEDNOTLIVCE NABÍZÍME VYHOTOVENÍ RYTINY LOGA, MONOGRAMŮ, NÁPISŮ atd. na spony, jehly, destičky....či vyhotovení celých šperků.

I ostatním nevšedním přáním rádi vyhovíme!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Zlatnictví AM


»» MOŽNOSTI RŮZNÝCH SLEV I JEDNOTLIVCŮM! ««